Bayi Girişi
TR EN

Arge

Teknolojinin hızla gelişmesi, pazarın daralması, rakiplerin gün geçtikte çoğalması ve tüm bunların yanında tüketicinin bilinçlenmesi işletmelerin kısa zamanda en üst kalitede ve uygun fiyatlı ürün ve hizmetler sunmasını zorunlu kılmaktadır. Son kullanıcıların taleplerine karşılık verebilmek için mevcut ürünler dinamik bir gelişim sürecinde olmalı ve tüketici talepleri doğrultusunda şekillendirilmelidir. Bunu sağlamak ise ancak araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarıyla mümkün olmaktadır.

Mühendisler, teknisyenler ve yıllarını bu mesleğe adamış silah ustalarından oluşan AKDAŞ AR-GE birimi; her bir modelin nihai müşterilerini memnun etmeye yönelik sıkı bir çalışma içerisindedir.

Üstünlüğü dünyaca kabul edilmiş CAD yazılımları kullanılarak, uzman teknik tasarımcılar tarafından bilgisayar ortamında bütün parçalar tasarlanır, montajlanır ve 3D model şeklinde tüfek haline getirilip simülasyon yöntemi ile test edilir. Bu sayede imalat öncesi tasarım doğrulaması yapılmış olur. Ardından yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak CNC tezgâhlarda üretim başlar.

Müşterilerin beklentilerine göre şekillenen ürünler nihai kullanıcılarına ulaşmak üzere fabrikamızdan ayrılır.