Bayi Girişi
TR EN
Akdaş Outdoor > Kurumsal > Üretim

Üretim

“AKDAŞ OUTDOOR” olarak dededen toruna miras kalacağını bildiğimiz tüfeklerin üretimi için daima birinci sınıf malzemeler tercih eder ve onları en son teknolojiyi kullanarak özenle şekillendiririz.

Departmanlara ayrılmış geniş kapsamlı kapalı alanımızda 100’e yakın çalışanımız ile üretimimizi sürdürmekteyiz. İmalat sürecinde bütün parçalar öncelikle CAD yazılımlarıyla bilgisayar ortamında tasarlanır ve daha sonra dolu malzemeden CNC tezgâhlarda işlenir. Üretimin her bir aşamasında profesyonel aletler kullanılarak parçalar kontrolden geçirilip montaj aşamasına alınır ve nitelikli ellerin hassas çalışması ile nihai mamulleri elde edilir. Kalite&Kontrol uzmanlarımız tarafından her türlü teste tabi tutulan tüfeklerimiz, farklı gramajdaki fişekler ve özel 1400 bar (± 150) basınçlı test fişekleriyle öncelikle sadece namlu halinde, daha sonra nihai ürün halinde denenir. Ürünler son olarak ayrıntılı incelemeye alınır. Onaylan tüfekler paketlerine konulduktan sonra fabrikamızdan ayrılıp av ve atış tutkunlarına doğru yola çıkar.

Bu aşamaları, özveri ve kendine olan güveniyle her bir tüfeğinde kat eden Akdaş Silah, TSE belgeli yaptığı üretimle daimi müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.